BEZPIECZEŃSTWO ŻYWNOŚCI

 

 

Bezpieczeństwo żywności ma dla nas nadrzędne znaczenie. Nasze standardy produkcyjne i systemy zarządzania jakością pozwalają nam zapewnić bezpieczeństwo produktów, pełną identyfikowalność oraz najwyższą jakość, jakiej nasi Klienci od nas oczekują. 

 

Co roku z każdego etapu procesu przetwórstwa, poczynając od surowca aż po produkt gotowy, pobiera się tysiące próbek i poddaje się je kompleksowym badaniom. Wraz z monitoringiem procesu technologicznego, działania te dają pewność, iż Mowi to globalny dostawca produktów najwyższej jakości, któremu zaufały sieci handlowe oraz przedstawiciele HoReCa z całego świata.


 

Mowi jako jedyna firma na świecie w pełni kontroluje cały proces przygotowania produktów z łososia atlantyckiego począwszy od komponowania składu karmy, jej produkcję, przez selekcjonowanie najlepszej ikry łososia, prowadzenie hodowli aż do produktu finalnego, trafiającego na półki sklepowe. Proces ten obejmuje również inwestycje w nowe technologie umożliwiające prowadzenie zrównoważonej akwakultury z poszanowaniem środowiska naturalnego i przy współpracy ze społecznościami lokalnymi. 

 

Standardy bezpieczeństwa żywności i higieny procesu produkcji łososia atlantyckiego potwierdzają liczne certyfikaty nadawane przez niezależne instytucje akredytacyjne. Łącznie stanowią one dla Klientów firmy gwarancję jakości, niezawodności i bezpieczeństwa żywności w odniesieniu do całego asortymentu znajdującego się w naszej ofercie.