MONITORING PROCESU TECHNOLOGICZNEGO

 

monitoring-proces-300.jpg

 

System monitoringu procesu technologicznego w firmie Mowi pozwala identyfikować wstecznie każde pojedyncze opakowanie wyrobu, np. na półkach sklepowych oraz ustalać z dokładnością do numeru partii i daty szczegółowe dane dotyczące tego, jak i kiedy wyprodukowano dany towar, a także z jakiego źródła pochodził surowiec.

Pochodzenie każdej ryby i pozostałych składników jest rejestrowane z chwilą dostawy do zakładu przetwórczego, a dane te są skojarzone z kodem partii, który znajduje się na opakowaniu gotowego wyrobu. Identyfikacji podlegają dane dostawcy, specyfikacje produktu oraz data i godzina przywozu.

 

Ryby i inne produkty podlegają monitorowaniu w całym procesie produkcji aż do etapu konfekcjonowania wyrobu, a także w cyklu handlowym z uwzględnieniem informacji o punktach dostawy i danych na temat odbiorcy. Wszystkie te informacje skojarzone są z kodem partii znajdującym się na opakowaniu wyrobu, dzięki czemu mamy pewność, że produkt, który trafia na Państwa stoły, jest najwyższej jakości.

System monitoringu procesu technologicznego jest zgodny ze specyfikacjami, które określają posiadane przez nas certyfikaty, w tym między innymi International Featured Standards (IFS) i British Retail Consortium (BRC).

monitoring2.jpg