MISJA MOWI

 

sterobox.jpg

Mowi Poland S.A. do 2021 roku stanie się wiodącym dostawcą świeżych i mrożonych  ryb na rynku polskim. Główne źródła naszego sukcesu to: najwyższa jakość dostarczanych produktów, niezrównana znajomość rynku, zrozumienie preferencji Klientów i Konsumentów. 

 

W naszej branży wyróżnia nas innowacyjność, szybki rozwój, maksymalne nastawienie na bezpieczeństwo oraz kontrolę procesów hodowli i przetwórstwa łososi atlantyckich, a także ukierunkowanie na osiągnęcie pełnej satysfakcji naszych Klientów z korzystania z naszych produktów.  

Pragniemy edukować społeczeństwo i nakłaniać do zdrowego trybu życia z wykorzystaniem diety zawierającej najwyższej jakości produkty z ryb i owoców morza. 

Każdy Klient jest dla nas ważny. Szczycimy się tym, że w naszym biznesowym portfolio mamy współpracę zarówno z globalnymi markami, jak i przedsiębiorcami proponującymi lokalne koncepty i smaki.

Docieramy do finalnego Konsumenta naszych wyrobów  przez partnerstwo z dużymi sieciami handlowymi oraz mniejszymi firmami działającymi na rynkach lokalnych.

Bardzo szybkie tempo dostaw i umiejętność dostosowania się do wymagań rynku czynią z Mowi Poland S.A. wymarzonego partnera biznesowego dla wiodących sieci handlowych i branży HoReCa.

LOSOS-1.jpg

 

Zdajemy sobie sprawę, że współtwórcami naszego sukcesu są ambitni i zaangażowani w działalność firmy pracownicy. Dlatego też pracują u nas najlepsi! Nieustająco podnosimy kwalifikacje, wiedzę i umiejętności naszego zespołu. Ta strategia czyni z Movi Poland S.A. jednego z najbardziej atrakcyjnych pracodawców na polskim rynku w branży FMCG.

 WARTOŚCI MOWI

 

 

Działamy, starając się budować pomosty między naszą pasją, dumą, innowacyjnymi pomysłami i ciężką pracą a wyzwaniami stawianymi przez zasadę zrównoważonego rozwoju. W naszej pracy wyznajemy cztery podstawowe wartości: Pasja, Zmiana, Zaufanie i Dzielenie Się. 

 

- PASJA -

Pasja, z jaką pracujemy i jaką wkładamy w przygotowanie naszych produktów, stanowi klucz do naszego sukcesu – to ona jest tym, co wyróżnia pracowników Mowi.

- ZMIANA -

Dla Mowi zmiana jest normą – jest to wartość stawiająca naszą organizację w czołówce branży przetwórstwa owoców morza. Celem firmy i pracowników jest ciągłe ulepszanie i podnoszenie swoich umiejętności. Jesteśmy gotowi do zmiany i stale dążymy do doskonalenia naszych działań.

- ZAUFANIE -

Zobowiązani jesteśmy do podejmowania społecznych i środowiskowych wyzwań stawianych przed branżą przetwórstwa owoców morza. Społeczna odpowiedzialność i zrównoważony rozwój są głęboko zakorzenione w każdym poziomie naszej organizacji i stanowią serce naszej firmowej kultury. Zaufanie jest istotą wszystkiego co robimy: nasze działania zapewniają bezpieczną, smaczną i zdrową żywność – wywiązujemy się z tej obietnicy.

- DZIELENIE SIĘ -

Niezwykle ważne jest, aby dzielić się wiedzą i doświadczeniem, w ten sposób podnosimy naszą efektywność. Zachęcamy do kultury otwartości i współpracy zarówno wewnątrz firmy, jak i w kontaktach z podmiotami zewnętrznymi. Takie podejście tworzy dla pracowników szereg możliwości do wnoszenia własnego wkładu w działanie firmy.