O NAS

 

Mowi Poland S.A. jest częścią norweskiej grupy Mowi ASA, która jest największym na święcie producentem hodowlanego łososia atlantyckiego i wiodącym dostawcą produktów z ryb i owoców morza. Posiadamy oddziały w 24 krajach m.in. w Norwegii, Szkocji, USA, Kanadzie, Japonii, Tajwanie, Chile, Irlandii i Polsce, gdzie mieści się największy i jeden z najnowocześniejszych zakładów przetwórstwa łososia na świecie – Mowi Ustka. Łącznie zatrudniamy ponad 12 tys. pracowników, z czego ponad 4 tys. w naszych biurach i zakładach przetwórczych w Polsce. Oferując produkty na ponad 70 rynkach zaspokajamy jedną piątą globalnego zapotrzebowania na łososia. Stawia to nas zdecydowanie na pozycji lidera w branży.

marine-harvest-polska-losos-ludzie-farmy.jpg
marine-harvest-polska-losos-farmy.jpg

Aby dostarczać produkty najwyższej jakości nieustannie inwestujemy ogromne środki w badania, rozwój nowych technologii oraz w ciągłe udoskonalanie procesu hodowli i przetwórstwa łososi atlantyckich.

 

Działając od ponad pół wieku jesteśmy jedynym koncernem na świecie, który może poszczycić się posiadaniem pełnej kontroli nad procesem hodowli łososi atlantyckich, ich przetwarzania  oraz procesem dostarczania finalnych produktów do naszych Klientów. 

 

Jako jedyni produkujemy własną, zdrową i ekologiczną karmę dla naszych ryb. Posiadamy  własne stacje hodowli narybku, farmy morskie, zakłady przetwórcze oraz własną sieć sprzedaży.