Mówią "same za siebie" - opakowania MOWI

 

MOWI - nowa marka i nowe opakowania. Produkty MOWI będą dostępne na rynku już w pierwszej połowie 2019 roku i pojawią się w opakowaniach, które przedstawią markę "same za siebie". Dlaczego? Ponieważ ich głównymi atrybutami są transparentność, prostota i funkcjonalność.

 


Andreas Jahler, dyrektor marki MOWI tak tłumaczy wybór linii opakowań: Po trzech latach troskliwej hodowli naszych łososi z uwzględnieniem całego łańcucha naszych wartości, produkujemy smacznego łososia premium. Dlatego tak ważne jest, aby ten wyjątkowy produkt został zaprezentowany w sposób "doskonały i spójny" dla całej marki.


Nowy produkt został przedstawiony podczas Capital Markets Day w Edynburgu, gdzie Andreas Jahler podkreślał atrybuty opakowań marki MOWI - ich przejrzystość, prostotę oraz funkcjonalność.


Pomysł na transparentne opakowanie całego łososia koncentruje się nie tylko na eksponowaniu produktu marki premium, ale również samego znaku MOWI.

 
Wyróżniki opakowań nowej marki MOWI stanowią jednocześnie odzwierciedlenie zasad hodowli i produkcji łososia wewnątrz samej firmy. Przejrzystość podkreśla normy hodowli i jest kluczem do zaufania konsumentów. Prostota to sposób delektowania się łososiem, który jest smaczny sam w sobie i nie wymaga wielu dodatków. Funkcjonalność z kolei to cecha, która przypomina o korzyściach płynących z jedzenia łososia: zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia.


Produkty marki MOWI pojawią się na wybranych rynkach europejskich już w pierwszej połowie 2019 r.